Kiviõli Motofestival 2019 | Elamuspark
Kiviõli Motofestival 2019

Elamuspark

Keskuse peahoone juures ootab Teid SUUR 15 atraktsiooniga elamuspark!
Saab osta 25€ päevapileti või 3-12€ maksvaid atraktsioonipääsmeid

Põnevkivikaevandus

Tegemist on kaevandusega, kus töötab kuus päris ekskavaatorit, millega tuleb õppida kaevandama. Seiklema on oodatud lapsed alates 2.eluaastast koos vanemaga ja 7+ aastased saavad juba iseseisvalt hakkama. Vastupidiselt eelarvamusele on see emade/tütarde jaoks ka väga põnev meelelahutus.

Kõrgseikluspark

Nelja kõrgusega park on läbitav täiskasvanule kui ka lapsele, kes on vähemalt 120 cm pikk. Seikluslikku adrenaliini lisavad Tarzani hüpe, vabalangemishüpe, pikad õhusõidud üle tiigi. Ülemine, 12m kõrgusel olev rada nõuab ronijalt juba head füüsilist vormi.

Sportland rattapark

Koostöös Sportlandiga avame Teile Eestis ainulaadse rattapargi. See koosneb asfalt-pumptrack’ist, kahest mäestlaskumise rajast ja downhillPRO radadest. Pumptrack on lõbus ja laia kasutusvõimalust pakkuv atraktsioon, kus põneval asfaltrajal saab sõita jooksu- või tõukerattaga, ratta, rula või rulluiskudega.

Auto24
mägiautorada

Baltimaade ainsal mägiautorajal tõmbame Sind suusatõstukiga mäe otsa ja alla käib ajasõit mööda mäe nõlvale ehitatud rada, kus ainsaks liikumapanevaks jõuks gravitatsioon.

Trosslaskumine

Eesti pikim trosslaskumine on adrenaliinirikas atraktsioon. Sõit käib mäe tippu ehitatud tornist 600m kaugusele kulgevat trossi mööda, mille jooksul võib laskumiskiirus tõusta kuni 80km/h

Elektrimootoriga paadid

Lisame senisele kunstlume tootmiseks vajalikule tehistiigile uue lõbusama funktsiooni ja kutsume Teid 4-kohalistes elektrimootoriga paatides põnevale kogupereseiklusele. Lisaks lõbusaõidule tutvustame lastele ka olulisi veeohutuse tarkusi. Ühe sõidu pikkus on 15 minutit.

Bagirada

Kui omad autojuhilube ja soovid lapsele suurt rõõmu valmistada, siis on bagirada just Teie jaoks loodud. Väiksel kuid põneva maastikuga ringrajal, saate maha keeratud kiirusega bagis ennast koos lapsega lõbusalt ja turvaliselt tunda.

Tuletõrjeakadeemia

See on väga lõbus kogupereseiklus koos tulekahjupaigale sõidu ja majade "leekidest" kustutamisega. Kolm tuletõrjeseltskonda peavad 5km/h liikuva masinad sõidutama majadeni, mille akendest välja paistvad "leegid" on vaja pumba ja pritsi abil ära kustutada. Kui töö tehtud, siis on vaja kiirest depoosse tagasi sõita.

Erinevad mänguväljakud

Samal ajal, kui 1-3 aastased külalised seiklevad kohviku kõrvale ehitatud mänguväljakul, ootab suuremaid, 4-10 aastaseid motofänne 21-kohaline reisilennuk enda sees ja ümber oelvatele põnevatele seiklustele.

Liikluslinnak

Eraldi väikelastealast ja suurest linnakust koosnevale liiklusalale on oodatud kõik, kes veel päris liikluses end ebakindlalt tunnevad. Korraga on liikluses 10 kahekohalist elektrimootoriga autot ja päris väikeseid 1-3 aastaseid külalisi ootavad vanemate poolt puldiga juhitavad autod.

Discgolfipark

Pikad avarad viskealad, täpsed metsakoridorid raja keskosas ning suur kõrguste erinevus on see, mis pakuvad Tuhamäe 18 rajaga discgolfipargis väljakutseid nii harrastajale kui ka edasijõudnud mängijale. Ringi jooksul käiakse ära ka 90m kõrguse tehismäe tipus, mis on juba omaette elamus.

Tuubirada

See on seikluskeskuse peamaja kohviku vastasnõlval olev seiklus, kus nii suured kui väiksed külalised saavad eskalaatortõstukiga üles ja mööda põnevat plastikrada alla kulgeda.