Kiviõli Motofestival 2017

FUN tegevused

Võta ja ole osa festivalielu lõbusatest sündmustest.

Biker esitleb:
Plastikute mäkketõus

5. augusti õhtul näeb mägiautode rajal hoopis lõbusat mäkketõusu. Oodatud on kõik Eesti teeliikluseks kohaselt varustatud ja kehtiva ülevaatusega tsiklid, eelkõige plastikuid. Ajage oma biked, nakedid, mammutid ning kruiiserid graaazidest välja ning olge 5. augustil mäe jalamil platsis. Võistlejad lähevad starti ükshaaval. Sõit käib aja peale, igal võistlejal on kaks katset. Siis selgub, kes on Eesti Parim tsiklimees (või naine). Täpne info ja registreerimine: www.biker.ee

Isevalmistatud mägisõidukite Downhill

5. augustil kell 21.00, toimub peotelgi juures isevalmistatud mägisõidukite downhill võistlus. Meeskonnas 1-3 liiget vanuses 16+. Ehitage isetehtud raamil, neljal rattal, mootorita mäest alla veerev sõiduk, mis suudab ka pisut pöörata. Selga vingeid kostüümid. Osalema ja TASUTA Motofestivalile pääsevad 10 esimest tiimi! Väärikad auhinnad kõige kiiremale, kõige kaugemale ning kõige stiilsemalt liikuvale tiimile. Eelregistreerimine kohustuslik: info@tuhamagi.ee

Reigo Ahvena trummikool

Laupäeval, 6.augustil saavad kõik lapsed osaleda peotelgis legendaarse trummivirtuoosi, Reigo Ahvena trummikoolis. Lapsi ootab väga suur valik erinevaid trumme. 45 minuti pikkused õpitoad algavad kell 14.00, 16.00 ja 18.00. Õpitoa hind lapse kohta 3€. Õhtusele peole teeb hr Ahven võimsa sissejuhatuse juba A le Coq löögirühma eesotsas.

Auto24
Mägiautorada

Baltimaade ainsal mägiautorajal tõmbame Sind suusatõstukiga mäe otsa ja alla käib ajasõit mööda mäe nõlvale ehitatud rada, kus ainsaks liikumapanevaks jõuks gravitatsioon.

Trosslaskumine

Eesti pikim trosslaskumine on adrenaliinirikas atraktsioon. Sõit käib mäe tippu ehitatud tornist 600m kaugusele kulgevat trossi mööda, mille jooksul võib laskumiskiirus tõusta kuni 80km/h

Publikumängud

Kahe päeva jooksul saab võistluste publik osaleda samuti erinevatel publikuvõistlustel (pildil traditsiooniline reklaambanneri jooks) ja võistluse toetajate poolt läbi viidavatel auhinnaloosimistel.

Sky-Jump batuudid

Kõik lapsed tahavad lennata - ikka kõrgemale ja kaugemale. Kiviõlis saad Sky Jump batuutide abil kogeda lendamise ja vabalangemise tunnet. Ole vaid tegija ja hüppa 7-8 meetri kõrgusele.

Kaubatänav

Fännikaupa ja muud põnevat saad soetada kaubatänavalt, mis asub reedel peotelgi kõrval ja järgmistel päevadel Motokeskuse poolel.

ATV-d

Laste ATV-d asuvad suusatõstukite juures ja ootavad kõiki väikseid motosõpru lõbusaid motoelamusi saama.

Live esinejad kahel õhtul

Reedel peotelgis: Karl-Erik Taukar Band ja Terminaator. Laupäeval peale öökrossi juhatab A. Le Coq löögirühma trummishow rahva krossirajalt peotelki, kus jätkavad Kolumbus Kris ning Koit Toome & The Band.

Ilutulestik

Laupäeva õhtul peale öökrossi finaale saab nautida suurejoonelist ilutulestiku show’d.