Kiviõli Motofestival 2017

FUN tegevused

Võta ja ole osa festivalielu lõbusatest sündmustest.

Biker esitleb:
Plastikute mäkketõus

18. augusti õhtul näeb mägiautode rajal hoopis lõbusat mäkketõusu. Oodatud on kõik Eesti teeliikluseks kohaselt varustatud ja kehtiva ülevaatusega tsiklid, eelkõige plastikuid. Ajage oma biked, nakedid, mammutid ning kruiiserid graaazidest välja ning olge 18. augustil mäe jalamil platsis. Võistlejad lähevad starti ükshaaval. Sõit käib aja peale, igal võistlejal on kaks katset. Siis selgub, kes on Eesti Parim tsiklimees (või naine). Täpne info ja registreerimine: www.biker.ee

Isevalmistatud mägisõidukite Downhill

18. augustil kell 20.00, toimub peotelgi juures isevalmistatud mägisõidukite downhill võistlus. Meeskonnas 1-3 liiget vanuses 16+. Ehitage isetehtud raamil, neljal rattal, mootorita mäest alla veerev sõiduk, mis suudab ka pisut pöörata. Selga vingeid kostüümid. Osalema ja TASUTA Motofestivalile pääsevad 8 esimest tiimi! Väärikad auhinnad kõige kiiremale, kõige kaugemale ning kõige stiilsemalt liikuvale tiimile. Eelregistreerimine kohustuslik: info@tuhamagi.ee

Publikumängud

Kahe päeva jooksul saab võistluste publik osaleda samuti erinevatel publikuvõistlustel (pildil traditsiooniline reklaambanneri jooks) ja võistluse toetajate poolt läbi viidavatel auhinnaloosimistel.

Auto24
Mägiautorada

Baltimaade ainsal mägiautorajal tõmbame Sind suusatõstukiga mäe otsa ja alla käib ajasõit mööda mäe nõlvale ehitatud rada, kus ainsaks liikumapanevaks jõuks gravitatsioon.

Trosslaskumine

Eesti pikim trosslaskumine on adrenaliinirikas atraktsioon. Sõit käib mäe tippu ehitatud tornist 600m kaugusele kulgevat trossi mööda, mille jooksul võib laskumiskiirus tõusta kuni 80km/h

Kõrgseikluspark

Äsja avatud kõrgseikluspark pakub põnevust alates 4-eluaastast! Väiksemad seiklevad allpool ja suuremad panevad oma osavuse proovile kuni 12m kõrgusel. Postidel park võimaldab endale ise teekonda valida, ilusaid vaateid nautida ja sõpradel hästi kaasa elada.

Sky-Jump batuudid

Kõik lapsed tahavad lennata - ikka kõrgemale ja kaugemale. Kiviõlis saad Sky Jump batuutide abil kogeda lendamise ja vabalangemise tunnet. Ole vaid tegija ja hüppa 7-8 meetri kõrgusele.

Kaubatänav

Fännikaupa ja muud põnevat saad soetada kaubatänavalt, mis asub reedel peotelgi kõrval ja järgmistel päevadel Motokeskuse poolel.

ATV-d

Laste ATV-d asuvad suusatõstukite juures ja ootavad kõiki väikseid motosõpru lõbusaid motoelamusi saama.

Live esinejad kahel õhtul

Reedel möllavad peotelgis DJ Andres Uibo (Pühamüristus) ja Terminaator. Laupäeval peale ilutulestikku juhatab A. Le Coq löögirühma trummikarneval rahva krossirajalt peotelki, kus peale öökrossi autasustamist jätkab Ziggy Wild LIVE.

Ilutulestik

Laupäeva õhtul peale öökrossi finaale saab nautida suurejoonelist ilutulestiku show’d.